Cin Kuyusu Film izle – Cin Kuyusu izle

  IMDB Puanı
:
6.3
  Vizyon Tarihi
:
2015 - Türkiye
  Tür
:
Korku
  Süre
:
78 Dakika
  Dil
:
Türkçe
  Oyuncular
:
Cemal Baykal, Kubilay Güleçoglu, Asi Güner
  Yönetmen
:
Murat Toktamisoglu
  Etiketler
:
, , , ,

IMDB den 6.3/10 puan alan Cin Kuyusu filmi Cemal Baykal, Kubilay Güleçoglu, Asi Güner gibi kaliteli oyuncuların eşliğinde ve Murat Toktamisoglu yönetmenliğinde EvrenselFilm Korku kategorilerinde yerini almıştır. Cin Kuyusu filmini full hd olarak 78 Dakika soluksuz olarak izlemeniz için türkçe olarak yayınladık.. Cin Kuyusu – Cin Kuyusu filmini hd kalitede ve full izlerken 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde seyredebilirsiniz. Online film siteniz EvrenselFilm sizler için hazırladı.. Keyifli seyirler dileriz.

Cin Kuyusu, Çocukları olmayan bir ailenin son umudu olan köydeki büyücüye gitmeleriyle başlayan bir hikaye Yolda trafik kazası ile tetiklenen bir lanetin sonucu yaşanan ızdırap ve korku dolu iki gün Köyün laneti ise köyün güzel kızı Zehranın yavuklusu Alinin bir gece ansızın askerden kaçıp gelmesiyle başlar.
Gizli saklı buluşmalardan sonra hamile kaldığı Alinin askerde kendisini vurduğu haberiyle yıkılır Zehra… Bu durumdan haberdar olmayan köylüler Aliye ihanet ettiğini düşündükleri Zehrayı recm ederek kuyuya atarlar. İşte o an köy lanetlenir Ateşten Olanlar öç almak için köydeki tüm çocukların ve köylülerin peşine düşerler. O günden sonra bir daha çocuk sesi bebek ağlaması duyulmaz köyde. Kuyulu Köy bu lanetten sonra Cin Kuyusu Köyü olarak anılır..


Film Hakında Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın!

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın


kapat