Rabbit Hole izle – Tavşan Deliği Filmini izle (altyazılı)


Bu film telif haklarına istinaden sitemizde gösterimden kaldırılmıştır
Becca (Nicole Kidman) ve Howie Corbett’ın (Aaron Eckhart) hayatta başka bekledikleri birşey olmayan, hayatında mutlu olan bir çifttir. Fakat bu beklentisizlikleri ve mutlulukları fazla sürmemektedir. Taki çocuğu Danny’nin bir trafik kazasında ölmesi hayatlarının altüst olması için yeterinden fazladır. Ardından hayatlarına bu acı ile devam eden çift aynı anda kendi ilişkilerinin çıkmazları ile karşı karşıya kalırlar.

Babanın acısı onu değişik bir nostaljiye kaptırmaktadır. Ve geçmişini yeniden araştırırken, Becca’nın yas süreciyle başa çıkma yöntemi çok daha farklı olacaktır. İki çiftin oğullarının sorumlusu olan bir genç vardır bu Jason’dır (Miles Teller). Becca bu genç ile bir dostluk kurar ve onun dünyasına anlam vermeye çalışır. Acı Corbett çiftini farklı seçimlere sürüklerken, tehlikeli ve sürprizlerle dolu bir kendini keşfetme süreci onları beklemektedir. Filmdeki Becca rolünü alan aktör Nicole Kidman’dir. Bu oyuncunun filmizle.com.tr’deki diğer filmlerinden bazılarını sıralamak gerekirse The Invasion, Çevirmen, İnsan Lekesi ve Diğerleri filmi ile son verebiliriz. Filmdeki Becca’nın hayat arkadaşı Howie Corbett’ın gerçek hayattaki ismi ise Aaron Eckhart’dır.

Gösterim tarihi: 11 Şubat 2011
IMDB Puanı: 8.0
Yapım: 2010-2011
Oyuncular: Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Sandra Oh, Dianne Wiest, Jon Tenney, Giancarlo Esposito, Sandi Carroll, Tammy Blanchard, Patricia Kalember, Ali Marsh, Julie Lauren, Mike Doyle, Miles Teller, Roberta Wallach, Stephen Mailer, Yetta Gottesman
Tür: Dram
Senaryo: David Lindsay-abaire
Yönetmen: John Cameron Mitchell

Bu film telif haklarına istinaden sitemizde gösterimden kaldırılmıştır

Film Hakında Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın!

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın

kapat